windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsungi Galaxy sprzedają się świetnie! Będzie nowy rekord?

Wygląda na to, że Samsung rozbił bank w przypadku modeli z rodziny Galaxy S10 i dokonał tego, czego nie udało się mu osiągnąć w przypadku poprzedników owego urządzenia. Nowe flagowce sprzedają się świetnie i mają szanse na ustanowienie nowego rekordu. Potwierdzają to dane z dwóch ważnych dla Koreańczyków rynków.

Modele Galaxy S10 zanotowały ogromny wzrost popularności w Indiach i Stanach Zjednoczonych. Hindusi najczęściej decydują się na zakup OnePlusa 6T, jednak modele Galaxy S10 i S10+ uplasowały się na pozostałych dwóch stopniach podium. Jeśli natomiast chodzi o USA, to na obszarach zdominowanych przez fanów Apple, Koreańczycy sprzedali w I kwartale tego roku o 400 tysięcy smartfonów więcej, niż w analogicznym okresie rok temu.

Prognozy wskazują, że Samsung może sprzedać aż 60 milionów urządzeń należących do rodziny Galaxy S10. Bez wątpienia byłby to imponujący wynik. Plan jest całkiem realny, jednak gigant musi uważać na konkurencyje działańia coraz mocniejszych Chińczyków z Huawei, którzy nie spoczną w walce o fotel lidera rynku.

Źródło: SamMobile