windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Galaxy Note 10 z nietypowym ekranem? Ciekawe wieści w sieci!

Samsung przy okazji każdej, ważniejszej premiery na rynku smartfonów próbuje zdobyć nasze serca ciekawymi rozwiązaniami technicznymi i programowymi. Obecnie Koreańczycy szykują się do ważnej premiery, której przedmiotem mają być urządzenia z rodziny Galaxy Note 10. Jak sie okazuje, mogą nas one zaskoczyć pod względem zastosowanych ekranów.

W sieci pojawiły się bowiem pogłoski, że jeden z modeli Galaxy Note 10 ma zaoferować użytkownikom dość mocno zakrzywiony ekran – w znacznie większym stopniu, niż w Galaxy S7 Edge czy Galaxy Note 7. Nie zostały jednak jeszcze ukazane żadne grafiki mogące go obrazować. Podejrzewam jednak, że stosowne materiały pojawią się w sieci w ciągu kilku nadchodzących tygodni. Przeciwnicy zakrzywionych ekranów z pewnością skuszą się na zakup Galaxy Note 10e, który podobnie do S10e, może zaoferować „płaski” ekran.

Samsung musi pozytywnie nas zaskoczyć w przypadku Galaxy Note 10. Koreański producent ostatnich tygodni nie zalicza do udanych i potrzebny jest mocny impuls by przekonać nowych klientów do zakupu produktów z Korei.

Źródło: Ice Universe