windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Samsung Urzadzenia

Poważny kryzys w Samsungu? Problemy z kolejnym smartfonem!

Samsung notuje ostatnio poważne problemy. Nie dość, że pierwszy kwartał bieżącego roku przynósł dochody o 60 mln USD niższe, niż analogiczny okres w roku poprzednim, to producent zmaga się z aferą związaną z modelem Galaxy Fold, którego ekrany nie wytrzymują jednego dnia. Teraz koncern ma kolejny problem – z modelem Galaxy S10.

Smartfon ten, w najmocniejszej wersji – 5G – eksplodował po upuszczeniu go przez jednego z koreańskich użytkowników. Wcześniej – rzekomo leżąc na stole – zaczął mocno się nagrzewać. Samsung odmówił wymiany urządzenia twierdząc, że wybuch nastąpił z winy użytkownika (upuszczenie smartfona?). Nie zmienia to faktu, że teraz caly świat urządzeń mobilnych będzie przyglądał się uważnie modelowi Galaxy S10 5G, a Samsung musi przeanalizować sytuację by uniknąć afery podobnej do tej, związanej z modelem Galaxy Note 7.

Czy jest to początek „grubszej” afery? Nie wiadomo. Przekonamy się o tym już wkrótce. Nie życzę Samsungowi źle, ale takie zdarzenia nigdy nie zwiastują nic dobrego.

Źródło: 91mobiles