windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia

Ewolucja w miejsce rewolucji? Taki moze być Pixel 4!

Smartfony Google Pixel nie są może najtańszymi i najpopularniejszymi urządzeniami. Wyznaczają jednak trendy w świecie Androida niczym iPhone w świecie iOS. Tegoroczne urządzenia Pixel mają być ewolucją koncepcji produktów z roku 2018. Czy będą wyglądały jak na poniższym renderze?

Z pewnością koncern z Mountain View nie zdecyduje się na wizualną rewolucję. Amerykanie mogą jednak pójść w ślady Samsunga i zaoferować nam podwójne „oczko frontowego aparatu”. Na pokładzie nowych Pixeli raczej nie zabraknie czytnika linii papilarnych umieszczonego pod ekranem. Możliwe również, że Google zdecyduje się w końcu na zaoferowanie nam podwójnego aparatu głównego. W kwestii specyfikacji – możemy się nastawiać na obecność Snapdragona 855 i 6 GB pamięci RAM.

Są to jednak bardzo nieoficjale informacje. Być może Google uchyli rąbka tajemnicy już w trakcie majowej konferencji deweloperskiej, do której zostało już niewiele czasu. Co ciekawe – kodowe nazwy nowych Pixeli to „Coral” (Pixel 4) oraz „Flame” (Pixel 4 XL).

Źródło: Phone Arena