windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Android Ciekawostki Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Takie będą flagowce od Huawei? Wyciekły za sprawą firmy Spigen!

Targi MWC 2019 przyniosą nam nie tylko premiery flagowców od Samsunga, Nokii i LG. Mogą w ich trakcie zostać zaprezentowane topowe smartfony z rodziny P od Huawei. I wiemy jak mają wyglądać! Wszystko za sprawą nieopatrznego działania firmy Spigen – producenta etui!

Nowości od Huawei nie będą stylistyczną rewolucją – a raczej rozwinięciem koncepcji do której w zeszłym roku przyzwyczaił nas koncern z Chin. Mocniejsze urządzenie – model P30 Pro może zaoferować nam aż cztery obiektywy głównego aparatu. Ponadto na zdjęciu dojrzeć możemy brak czytnika linii papilarnych na pleckach urządzenia (prawdopodobnie powędruje pod ekran) oraz obecność czujników mogących odpowiadać za laserowy autofocus.

Huawei P30 wyposażony będzie natomiast w trzy obiekywy aparatu głównego. W przypadku tego urządzenia także czytnik linii papilarnych powinien zostać umieszczony pod ekranem.

Pod względem specyfikacji – możemy spodziewać się podzespołów zbliżonych do znanych z flagowców Mate 20. Ciekawość budzą natomiast możliwości fotograficzne nowości. Model Mate 20 Pro wyznaczył w tej kwestii nowe standardy. Czy podobnie będzie z rodziną P30?

Źródło: Spigen