Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Topowy średniopółkowiec Samsunga na 2019 rok z odmienną filozofią frontowego aparatu!

Od początku bieżącego roku Samsung zabrał się za przeprojektowywyanie swojego portfolio. Zaprezentowano już nowe słuchawki z rodziny „M”, a na rynek wkrótce trafią nowe flagowce z linii Galaxy S10. Oprócz tego koreański koncern chce odświeżyć smartfony z rodziny „A”, więc zaprezentuje tak świetne słuchawki, jak Galaxy A90.

Owa nowość ma być topowym średniopółkowcem w ofercie Samsunga. Co prawda nie poznaliśmy jeszcze jej szczegółówej specyfikacji, jednak w sieci pojawiły się dość wiarygodne informacje, udostępnione przez rzadko mylącego się Ice Universe, wskazujące na to, że Galaxy A90 może być pierwszym, prawdziwym bezramkowcem Samsunga. Wszystko za sprawą rozwiązania znanego już z Vivo NEX S i NEX A, a więc wysuwanego aparatu do wideorozmów i selfie. Samsung chyba zorientował się, że otwory w ekranie wzbudzają sporo kontrowersji i szuka alternatywnego dla nich rozwiązania.

Z drugiej strony – czy rozwiązanie takie nie bedzie (podobnie jak slider) podatne na awarie? Widząc, jak producenci prześcigają się w serwowaniu nam różnych „udziwnień” związanych z frontowymi aparatami, coraz bardziej przemawia do mnie stosowanie notcha. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

Źrodło: Ice Universe