windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Redmi Urzadzenia

Flagowiec od Redmi już za dwa tygodnie? Na to wskazują przecieki!

Redmi całkiem niedawno zostało wydzielone z koncernu Xiaomi jako osobna marka, a już snuje ambitne plany podobju rynku na wszystkich płaszczyznach. Poznaliśmy już Redmi Note 7 oraz taniego Redmi Go. Za dwa tygodnie natomiast ma zostać zaprezentowany Redmi X, czyli flagowiec – jednak czy tani?

Premiera Redmi X może mieć miejsce już 15 lutego bieżącego roku. Na tą chwilę smartfon, jak i jego specyfikacja owiane są tajemnicą. Spodziewamy się jednak, że na jego pokładzie zagości procesor Snapdragon 855, jak i dość porządny moduł aparatu. Zasadniczą kwestią będzie jednak cena nowości. Aby wpisać się w filozofię przyświecającą wydzieleniu marki Redmi z koncernu Huawei, powinna ona kształtować się choćby na poziomie ceny Pocophone F1. Wtedy Redmi X będzie naprawdę ciekawą propozycją na rynku smartfonów.

O tym, czy cena Redmi X będzie naprawdę konkurencyjna, przekonamy się prawdopodobnie za dwa tygodnie. Podejrzewam, że kolejne dni przyniosą nam przecieki związane ze specyfikacją nadchodzącego flagowca z Chin.

Źródło: GizmoChina