windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

OnePlus 5 i 5T z betą Androida Pie

OnePlus szczyci się długim okresem wsparcia dla swoich produktów. Trudno tego nie zauważyć. Koncern stara się, by nawet starsze urządzenia otrzymywały wsparcie dla nowych wersji Androida. Dotarła do nas wiadomość, która ucieszy właścicieli smartfonów OnePlus 5 i 5T.

Na forum OnePlusa pojawiła się informacja związana z udostępnieniem dla tych urządzeń nowej wersji Oxygen OS – zawierającej Androida 9.0 Pie. Oczywiście jest to wersja beta, jednak możemy się spodziewać że publikacja stabilnej, oficjalnej wersji oprogramowania nastąpi już „na dniach”. Oprócz standardowych nowości związanych z wdrożeniem nowej odsłony Androida, użytkownicy wspomnianych smartfonów otrzymają dostęp do nowego interfejsu, gestów nawigacyjnych i usprawnień komunikacji.

Użytkownicy, którzy już zainstalowali nową wersję oprogramowania na pokładzie swoich urządzeń, wypowiadają się o nim bardzo pochlebnie. Jeśli w ciągu najbliższych dni nie zostaną wykryte żadne ważniejsze błędy w wersji beta nowej odsłony Oxygen OS, to być może oprogramowanie zostanie udostępnione oficjalnie jeszcze przed końcem bieżącego roku.

A czy Wy sprawdzacie już Androida Pie na Waszych OnePlusach?

Źródło: GSMArena