windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Huawei Y7 Prime 2019 już bez tajemnic!

Huawei, podobnie jak Samsung, zasypuje nas ostatnio nowymi modelami smartfonów ze średniej i niskiej półki cenowej. Są to urządzenia budzące szczególne zainteresowanie, gdyż często wybieramy je przedłużając umowy abonamentowe u operatorów. Dzięki TENAA poznaliśmy właśnie prawdopodobną specyfikację smartfona Huawei Y7 Prime 2019.

Wspomniany smartfon reprezentuje niską półkę cenową i nabywcom zaoferuje ekran o przekątnej 6,26″, proporcjach 19:9 i rozdzielczości HD+. Sercem nowości będzie procesor Snapdragon 450. Wspierać go będą 3 lub 4 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika zostanie natomiast wygospodarowane 32 lub 64 GB wbudowanej, rozszerzalnej pamięci. Nowość od Huawei wyposażona zostanie w podwójny aparat główny (13 MP + 2 MP) oraz w kamerkę do selfie i rozmów wideo o rozdzielczości 8 MP. Baterię charakteryzować ma pojemność 3900 mAh. Niestety urządzenie nie zostanie wyposażone w czytnik linii papilarnych.

Huawei Y7 Prime 2019 pracował będzie pod kontrolą Androida Oreo i trudno zakładać, czy w ogóle otrzyma dostęp do Androida Pie. Można podejrzewać, że prezentowana słuchawka będzie sprzedawana przez operatorów wśród telefonów za symboliczną złotówkę na start. Nie jest jeszcze znana jego oficjalna cena.

Źródło: MySmartPrice