windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A50 umocni pozycję serii „A” na rynku?

Samsung konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku – m.in. dzięki średniopółkowej linii smartfonów Galaxy A. Już wkrótce w tej rodzinie urządzeń może zadebiutować ciekawy produkt. Mowa o modelu Galaxy A50, który zaoferuje użytkownikom naprawdę przyzwoitą specyfikację.

Nowość miałaby nawiązywać nią do urządzeń z wyższej półki cenowej. Samsung najprawdopodobniej wyposaży owo urządzenie w procesor Exynos 9610, stworzony z myślą o droższych słuchawkach. Wspierać go mają 4 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika natomiast, producent chce wygospodarować 64 GB bądź 128 GB wbudowanej pamięci (oczywiście rozszerzalnej!). Całość pracować ma pod kontrolą Androida Pie (być może z One UI). Tradycyjnie już, jak w przypadku wielu smartfonów z rodziny Galaxy A, możemy liczyć na wysoki poziom jakości wykonania i obudowę ze szkła bądź aluminium.

Nie wiadomo jeszcze jak będzie prezentował się nowy smartfon od Samsunga. Nie jest znana też jego cena. Premiery natomiast możemy spodziewać się najprawdopodobniej już w styczniu!

Źródło: SamMobile