windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S10 również wycieka na renderach. Front urządzenia mniej kontrowersyjny!

Zaledwie wczoraj zaprezentowaliśmy Wam Samsunga Galaxy S10+, którego wycięcie mające pomieścić dwa obiektywy frontowego aparatu prezentuje się dość kontrowersyjnie. Dziś natomiast w sieci pojawiły się grafiki przedstawiające możliwy wygląd mniejszego z nadchodzących flagowców – modelu Galaxy S10. Naszym zdaniem prezentuje się lepiej od większego „brata”.

Jak widać, wycięcie na frontową kamerkę, dzięki zastosowaniu pojedynczego obiektywu nie zajmuje tyle miejsca na frontowym panelu, co podobne rozwiązanie w przypadku modelu Galaxy S10+. Niestety nie ujawniono wyglądu „plecków” urządzenia. Możemy natomiast spodziewać się, że smartfon ów również zaoferuje nabywcom dostęp do złącza słuchawokwego. Nie wiadomo natomiast, czy czytnik linii papilarnych – podobnie jak w przypadku Galaxy S10+ – zostanie umieszczony pod ekranem smartfona.

Samsung może przedstawić swoje nowe flagowce już w trakcie styczniowych targów CES 2019. Z pewnością będą to świetne urządzenia – o wiele bardziej atrakcyjne dla użytkowników, niż modele z rodziny Galaxy S9. Czekamy z niecierpliwością na ich prezentację.

Źródło: Twitter