windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Huawei Urzadzenia

Huawei z pierwszym firmowym salonem w Polsce już w sobotę!

Huawei to dziś jeden z czołowych producentów smartfonów, którego produkty cieszą się na świecie coraz większym uznaniem. Jeszcze kilka lat temu mało kto używał urządzeń od tego producenta w naszym kraju. Dziś natomiast pozycja Chińczyków jest tak mocna, że decydują się na otworzenie pierwszego salonu firmowego w Polsce!

[WRGF id=64875]

Warto dodać, że będzie to również pierwsza taka placówka w Europie Środkowo-Wschodniej. Mieściła się będzie w Warszawie, na parterze Centrum Handlowego Arkadia. Oczywiście koncern chce to uczcić. Przez cały weekend organizowane będą spotkania m.in. z ambasadorami marki. Przygotowane zostaną również ciekawe promocje dla potencjalnych nabywców produktów od Huawei. Jeśli więc macie blisko do Warszawy, to nie może Was tam zabraknąć!

W sklepie Huawei prezentowane będą zarówno najbardziej prestiżowe produkty koncernu, jak i te najtańsze urządzenia, dedykowane klientom o mniej zasobnym portfelu. Będzie miał on powierzchnię 227 metrów kwadratowych. Zatrudnienie znajdzie w nim 18 osób – w tym sześciu serwisantów. Jest więc szansa na to, że nasze urządzenia będą sprawnie naprawiane na miejscu w razie usterek.

Źródło: informacja prasowa Huawei