windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S10+ na pierwszych renderach. Wycięcie jest dziwne, ale smartfon może się podobać

Samsungi z rodziny Galaxy S10 to jedne z najbardziej wyczekiwanych w najbliższych tygodniach smartfonów. Koreański koncern chce nam zaserwować na ich pokładach multum innowacyjnych rozwiązań. Jednocześnie Samsung chce przygotować wycięcie na frontowe kamerki w ekranie nie stosując przy tym notcha. Wiemy jak będzie wyglądało prawdopodobne rozwiązanie w tej kwestii.

Na załączonym materiale wideo widzimy render przedstawiający Samsunga Galaxy S10+. Czego możemy się dowiedzieć na podstawie wizualizacji? Samsung Galaxy S10+ wyposażony zostanie najprawdopodobniej w potrójny aparat główny. Oprócz tego dojrzeć możemy obecność złącza słuchawkowego. Czytnik linii papilarnych zapewne zostanie umieszczony pod ekranem (nie widać go na pleckach, ani na bocznej krawędzi smartfona).
[WRGF id=64863]
Zauważyć możemy także charakterystyczne wycięcie frontowych kamerek. Jest ono sposobem Samsunga na uniknięcie konieczności wyposażenia ekranu urządzenia w notcha. Wycięcie prezentuje się dość kontrowersyjnie, ale z pewnością już wkrótce Samsung wytłumaczy nam dlaczego zdecydował się na takie rozwiązanie.

Premiera Samsungów z rodziny Galaxy S10 zbliża się wielkimi krokami. Najprawdopodobniej urządzenia zostaną zaprezentowane tuż po nowym roku. Czy sprawdzą się przewidywania dotyczące wyglądu i funkcjonalności modelu Galaxy S10+? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Źródło: Android Autorithy