windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Muzyka i Wideo Plotki/przecieki Programy

Spotify wkrótce jeszcze bardziej wszechstronne? Są takie przesłanki!

Spotify to serwis streamingowy, który święci dziś na świecie ogromne sukcesy i zyskuje coraz większe grono użytkowników. Już wkrótce może stać się jeszcze bardziej uniwersalnym kombajnem muzycznym. Ciekawe informacje zostały bowiem odczytane z samego kodu aplikacji.

Już wkrótce aplikacja Spotify może zaoferować nam możliwość odtwarzania plików muzycznych przechowywanych lokalnie, na pokładzie naszych urządzeń. Pliki najprawdopodobniej będzie można przeglądać na sposób znany nam z innych odtwarzaczy – na podstawie folderów, artystów, albumów i tytułów. Do tej pory działanie takie było możliwe, ale wpierw trzeba było skorzystać z komputerowej wersji aplikacji Spotify celem zaimportowania tych plików do naszej Biblioteki.

Możliwość korzystania z naszych lokalnych plików muzycznych bezproblemowo, bezpośrednio z poziomu aplikacji Spotify będzie ogromnym udogodnieniem i umożliwi wielu osobom rezygnację z dodatkowego odtwarzacza instalowanego właśnie w takim celu. Nie wiadomo jeszcze kiedy owa funkcja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom – być może nastąpi to jeszcze w tym roku.

Źródło: Android Central