windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Lenovo Motorola Plotki/przecieki Urzadzenia

Motorola Moto G7 Power z mocną baterią już na horyzoncie!

Dostępne na rynku smartfony w większości przypadków oferują nam przyzwoite specyfikacje . Często narzekamy jednak na czas pracy urządzeń między ładowaniami. Receptę na tą bolączkę przygotowuje Lenovo. Wkrótce na rynek trafi bowiem Motorola G7 Power, która oprócz wydajnych podzespołów zaoferuje użytkownikom mocną baterię.

Pełna specyfikacja nadchodzącej nowości nie została ujawniona. Wiadomo jednak, że smartfon ów ma zaoferować ekran o przekątnej 6,2″. Procesor wykorzystany w jego przypadku natomiast nie powinien odstawać od  tych montowanych na pokładzie pozostałych słuchawek z rodziny G7, czyli Snapdragona 632 czy 660. Największą ciekawostką jest jednak obecność baterii o pojemności 5000 mAh, która powinna zapewnić modelowi G7 naprawdę dobry czas pracy pomiędzy ładowaniami.

Informacje związane z Morotolą Moto G7 Power trafiły do nas dzięki procesowi certyfikacji, który sprzęt ten przechodzi właśnie m.in. w FCC. Jesli wierzyć przeciekom, to nowa propozycja od koncernu Lenovo może być miłą niespodzianką dla wszystkich fanów smartfonów wyposażonych w pojemne baterie. Sam przez pewien czas korzystałem z takiego urządzenia – LG X Power. I gdyby nie fakt, iż wyzionął ducha w skutek upadku, to pewnie właśnie ze względu na pojemność baterii – korzystałbym z niego do dziś.

Źródło: NashvilleChatter