windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Beta Androida Pie z One UI dostępna w Polsce! Jak ją pobrać?

Całkiem niedawno Samsung przedstawił nam swoje plany związane z udostępnieniem Androida Pie dla flagowych smartfonów Galaxy S. Wraz z nową wersją systemu zadebiutować ma One UI, który z czasem ma zastąpić nakładkę Samsung Experience. Dziś mamy dla Was dobre wieści – testowa wersja oprogramowania dostępna jest już do pobrania w Polsce!

Do testów możemy zapisać się w aplikacji Samsung Members. Tam, w zakładce ogłoszenia została udostępniona informacja o beta testach nowej wersji systemu dla smartfonów Galaxy S9 i Galaxy S9+. Można się do nich zapisać wyłącznie wtedy, gdy nasze urządzenie kupiliśmy w tzw. wolnej sprzedaży. Aktualizacja wiąże się z pobraniem 1727,40 MB danych. Po instalacji powinniśmy cieszyć się Androidem 9.0 Pie z One UI. Oczywiście należy przypomnieć, że jest to testowa wersja oprogramowania, która może sprawiać problemy mniej zaawansowanym użytkownikom.

One UI wprowadza wraz z Androidem Pie ciekawe nowości. Są to m.in. poprawiona aplikacja aparatu, tryb przyśpieszający pracę naszego smartfona (wyłączone animacje) i wiele innych. Podejrzewam, że z czasem One UI udostępniony zostanie także – przynajmniej – smartfonom z rodziny Galaxy A. Na to przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Źródło: Twitter