windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Sony Urzadzenia

XZ4 urzeknie fanów smartfonów Xperia?

Sony wydaje się być nieco przygaszone na rynku urządzeń mobilnych. Jeszcze kilka lat temu urządzenia tego producenta były dość popularne. Dzis trudno spotkać na ulicy kogoś z urządzeniem tej marki w dłoni. Projektanci japońskiego koncernu głowią się więc nad tym, czym przykuć uwagę użytkowników Androida. Czy uda się to im w przypadku Xperii XZ4?

Są na to spore szanse. Nadchodzący flagowiec z Japonii przyniesie bowiem powiew świeżości w kwestii projektowania smartfonów Sony. Producent ma zrezygnować z „lotnisk” na froncie urządzenia, co przełoży sie na poprawione rozmiary wyświetlacza. Póki co przecieki mówią, że będzie miał on rozmiar 6,5″. Urządzenie ma być również pozbawione złącza słuchawkowego. Na jego „pleckach” możemy dostrzec trzy obiektywy aparatu. Czytnik linii papilarnych zostanie natomiast umieszczony na bocznej krawędzi smartfona. Jeśli chodzi o informacje związane z pozostałą częścią specyfikacji Xperii XZ4 – pozostają one owiane tajemnicą.

https://windowsowo.pl/64491/64491/

Premiera Xperii XZ4 spodziewana jest w lutym przyszłego roku. Będzie musiała zmierzyć się ona z silną konkurencją w postaci Samsunga Galaxy S10 czy Nokii 9 PuerView. Czy flagowiec od Sony sprosta temu wyzwaniu? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Źródło: MySmartPrice