windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki LG Plotki/przecieki Urzadzenia

LG i patent na 16 aparatów? To zakrawa na absurd!

LG zdecydowanie nie radzi sobie na rynku urządzeń mobilnych. Flagowe urządzenia tego koncernu nie porwały tłumów i sprzedają się znacznie poniżej oczekiwań. W Korei nikt chyba nie potrafi znaleźć recepty na taki stan rzeczy, a same działania koncernu zdają się być coraz bardziej oderwane od rzeczywistości – szczególnie biorąc pod uwagę ostatni patent Koreańczyków.

LG zabrało się bowiem za zastrzeganie technologii związanej z umieszczeniem na pokladzie smartfona aż szesnastu obiektywów aparatu. Brzmi równie imponująco, co absurdalnie, prawda? Nie wiadomo na razie w jaki sposób LG chciałoby wykorzystać swój nowy patent w praktyce, ale możemy spodziewać się, że koncern będzie chciał zastosować go w przypadku swoich nadchodzących flagowców.

Odnoszę wrażenie, że LG nie ma pomysłu na to, jak zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych. Kolejne urządzenia tego producenta nie mogą sobie utorować drogi w starciu z mocnymi propozycjami od Samsunga, Huawei czy chociażby Nokii. Być może koncern z Korei powinien rozważyć radykalne zmiany w swoim portfolio?

Źródło: Twitter