windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Nokia Urzadzenia

Polska cena Nokii 3.1 Plus rozczarowuje. Oby szybko potaniała!

Nokia odrodziła się na rynku smartfonów jak feniks z popiołów. Producent z Finlandii, pozostający pod zarządem HMD Global pokazał już kilka naprawdę ciekawych urządzeń, które zdobyły serca użytkowników. A w zanadrzu ma kolejne! Jednym z nowszych urządzeń w portfolio koncernu jest model 3.1 Plus, który jest naprawdę niezłą propozycją, lecz jego cena nieco rozczarowuje.

Nie będziemy rozdrabniać sie nad specyfikacją owego urządzenia. Poczytać bowiem możecie o niej w poniższym wpisie.

Warto zaznaczyć, że Nokia 3.1 Plus to smartfon mający sporo do zaoferowania użytkownikom. Na jej pokładzie bowiem postawiono na przyzwoite aparaty, dość mocną baterię i optymalną ilość pamięci RAM.  Słuchawka ta powinna więc spisywać się wzorcowo w codziennych, podstawowych zastosowaniach. Jakiś czas temu wspominałem Wam o przewidywanej cenie urządzenia. Mówiłem o widełkach cenowych 600-800 zł. Po cichu liczyłem, że Nokia postawi na kwotę około 700 zł. Producent pojechał jednak po bandzie i życzy sobie w naszym kraju za tego smartfona 869 złotych.

Jeśli nowa Nokia ma zainteresować spore grono użytkowników nad Wisłą, to jej cena powinna dość szybko ruszyć w dół. Trudno jej bowiem będzie nawiązać rywalizację choćby z coraz popularniejszymi produktami od Xiaomi. Oby ktoś w HMD szybko poszedł po rozum do głowy.

Źródło: Nokia