windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Lenovo Urzadzenia

Smartfon z trzema aparatami od Lenovo już wkrótce?

Lenovo to jeden z ważniejszych graczy na rynku urządzeń mobilnych. Co prawda jego produkty nie są tak popularne jak te od Samsunga czy Huawei, jednak poducent ten cały czas stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Być może już wkrótce zaprezentuje własnego, „fotograficznego” smartfona.

fot. TENAA

Wskazuja na to przecieki zamieszczone na łamach TENAA. Nowe urządzenie pozostaje na razie w znacznym stopniu owiane tajemnicą. Warto jednak zauważyć, że front urządzenia przywodzi na myśl OnePlusa 6T. Układ aparatów na „pleckach” przywodzi natomiast na myśl Huaweia P20 Pro. Nowy sprzęt od Lenovo najprawdopodobniej zaoferuje ekran o przekątnej 6,3″ i ma być jednym z pierwszych urządzeń pracujących pod kontrolą procesora Snapdragon 8150. Bateria oferować ma natomiast pojemność 3210 mAh.

Trudno w tej chwili przewidywać czy nowość będzie cieszyła się zainteresowaniem ze strony użytkowników. Na jej premierę z pewnością poczekamy do początku przyszłego roku. Jeśli Lenovo postara się o odpowiednie dopracowanie oprogramowania apartatów, to owo urządzenie może być bardzo ciekawą propozycją.

Źródło: bgr.in