windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Nowe flagowe Samsungi z odświeżoną koncepcją „plecków”?

Wzornictwo smartfonów to bardzo ważna kwestia. Nikt nie chce przecież używać urządzeń wykonanych z niskiej jakosci materiałów, prawda? Być może Samsung już przy okazji premeiery urządzenia Galaxy S10 zaoferuje nam odmienne od konkurencji rozwiązanie w tej kwestii. Jakie?

Na rynku dominują obecnie urządzenia wykonane ze szkła. Owszem, prezentują się one w wielu przypadkach naprawdę świetnie i co do tego nie ma dyskusji. Nie każdemu jednak takie materiały muszą odpowiadać. Ja osobiście jestem zwolennikiem sprzętu zamkniętego w aluminiowych obudowach. Samsung natomiast, w przypadku najnowszego flagowca może zdecydować się na wydanie jego wersji wyposażonej w „plecki” wykonane z ceramiki w kolorze czarnym lub białym.

Byłaby to naprawdę ciekawa odmiana na rynku zdominowanym przez smartfony wykonane ze szkła. Samsung podkręca atmosferę wokół nadchodzącego flagowca z prostego powodu – model Galaxy S9 nie cieszy się taką popularnością, jak jego nadal świetny poprzednik Sytuacja nie może powtórzyć się w przypadku modelu S10, gdyż mogłoby to podwazyć pozycję rynkową giganta z Korei.

Źródło: SamMobile