windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

Blizzard chce przypodobać się zawiedzionym graczom. Wyda kolejną grę mobilną?

Blizzard liczył na to, że zapowiedź Diablo Immortal zrobi furorę wśród fanów tej marki. Koncern osiągnął natomiast efekt zupełnie odwrotny – fani są wściekli i będzie teraz trudno stonować ich nastroje. Niemniej jednak twórcy trzech części popularnego „Diabełka” mają zamiar (jeśli wierzyć pogłoskom) wydać kolejną grę mobilną, która może zdobyć nieco więcej uznania wśród właścicieli smartfonów.

Produkcja ma być osadzona w realiach Warcrafta, a jej mechanika ma być zbliżona do tej, oferowanej przez Niantic w przypadku gry Pokemon Go. Zastanawiam się jakie może mieć ona zastosowanie w uniwersum Warcrafta. Być może jej założenia będą opierać się wokół zdobywania surowców, tworzenia przedmiotów oraz handlu i walki z innymi graczami. Mobilny World of Warcraft? Dlaczego nie? Pod warunkiem, że podobnie jak Diablo Immortal – będzie to produkcja darmowa, oferująca ewentualne mikropłatności.

Na razie informacje związane z ową grą są owiane tajemnicą. Czy poznamy ją w trakcie przyszłorocznego BlizzConu? To całkiem możliwe. Miejmy nadzieję, że Blizzard wyjdzie z twarzą z ostatniej sytuacji, przez którą sporo stracił w oczach graczy.

Źródło: Androidpit