windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy G – nadchodzą smartfony z Korei dedykowane graczom?

Wiemy już, że Samsung zamierza przeprowadzić w swoim portfolio małą rewolucję. Niedługo na rynku powinny zadebiutować pierwsze, niskobudżetowe słuchawki z rodziny Galaxy M. W planach jest też urządzenie Galaxy F, wyposażone w elastyczny ekran. Najnowsze pogłoski wskazują natomiast na to, że możemy spodziewać się również linii Galaxy G, w skład której wchodziły bedą urządzenia, którymi do tej pory Samsung się nie zajmował.

Mowa o smartfonach dla graczy. Konkurencja mocno naciska na Samsunga w tym segmencie, a Koreańczycy tak naprawdę nie wydali jeszcze żadnego urządzenia mobilnego dedykowanego fanom mobilnych gier. Wielka pora na to, by zmienić ten stan. Na razie nie wiadomo, czy gamingowe urządzenia Samsunga zaoferują równie awangardowe wzornictwo, co Razer Phone czy ASUS ROG Phone. Z pewnością jednak nie zabraknie na ich pokładzie topowych podzespołów.

Gamingowych smartfonów od Samsunga nie powinniśmy się spodziewać wcześniej, niż w przyszłym roku. Jeśli nie będą przesadnie drogie, to mogą zainteresować całkiem spore grono użytkowników. Na razie musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na pierwsze przecieki ich dotyczące.

Źródło: Twitter