windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

[AKTUALIZACJA] Samsung Galaxy M20 będzie w końcu budżetowcem na przyzwoitym poziomie?

AKTUALIZACJA U DOŁU WPISU

Nie od dziś wiadomo, że Samsung chce zastąpić popularną linię smartfonów Galaxy J modelami z serii Galaxy M. Na horyzoncie pojawiło się już jedno urządzenie tego typu – Samsung Galaxy M20. Co ciekawe, może ono zaoferować bardzo ciekawą – jak na niskobudżetowca – cenę. Czy koncern z Korei w końcu podniesie rękawicę rzuconą przez Xiaomi i Huawei w tym segmencie?

Przewidywaną specyfikację urządzenia prezentuje poniższy zrzut ekranu z popularnego benchmarka:

Co ciekawe, urządzenie zaoferować ma ekran o proporcjach 19,5:9, co jest nowością, jeśli chodzi o urządzenia od Samsunga. Konkurencja natomiast stosuje je w swoich urządzeniach już od jakiegoś czasu.

Samsung nie mógł sobie poradzić ostatnio z konkurencją ze strony „Chińczyków” w segmencie najtańszych urządzeń. Być może teraz nastała szansa na podjęcie z nimi równorzędnej walki od klienta. Aby tak się stało jednak, Samsung Galaxy M20 będzie musiał spełnić jeszcze jedno kryterium – producent zmuszony będzie zaoferować go nam w atrakcyjnej cenie. Jeśli owo urządzenie w sprzedaży osiągnie pułap 1000 zł, to raczej nikt się nim nie zainteresuje. Trzymamy więc kciuki za podjęcie przez koncern z Korei mądrej polityki cenowej.

Źródło: AnTuTu 

AKTUALIZACJA

Specyfikacja nadchodzącego Samsunga Galaxy M20 jest coraz częściej potwierdzana przez rozmaite branżowe portale. Dowiedzieliśmy się także, że urządzenie najprawdopodobniej wyposażone zostanie w ekran typu Infinity-V, który zaoferuje użytkownikom niewielkie wcięcie na kamerkę, mające być alternatywą dla szerokiego, nieestetycznie prezentującego się notcha.

Pozostaje fundamentale pytanie – jak Samsung wyceni tą niskobudżetową nowość? Jeśli Koreańczycy przesadzą z ceną w takim stopniu, jak w przypadku Samsunga Galaxy A9, to może być ciężko zawalczyć o klienta z tańszymi urządzeniami z Chin.

Źródło: Gizchina

AKTUALIZACJA 2

Z informacji udostępnionych w sieci wynika, że Samsunga Galaxy M20 charakteryzowała będzie obecność bardzo wydajnej baterii o pojemności 5000 mAh. Smartfon ma być dostępny na naszym, polskim rynku, a jego cena ma się kształtować na poziomie około 850 złotych. Jeśli te wieści się potwierdzą, to smartfon ów może być niezwykle atrakcyjną propozycją na najniższej półce cenowej.

Źródło: All About Samsung