windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Plotki/przecieki Urzadzenia

Google Pixel 3 Lite już wkrótce? Są ku temu przesłanki!

Smartfony Pixel 3 to bez wątpienia świetne urządzenia, dzięki którym Google chce wyznaczać trendy w segmencie flagowców pracujących pod kontrolą Androida. Problem w tym, że wielu użytkowników nie może sobie pozwolić na ich zakup ze względu na barierę cenową. Pojawiły się jednak przesłanki wskazujące na to, że w przyszłym roku na półkach sklepowych zagości Pixel w wersji Lite.

https://www.youtube.com/watch?v=vKSA_idPZkc

Urządzenie zostanie najprawdopodobniej zamknięte w obudowie wykonanej z tworzywa sztucznego. Zaoferować ma jednak użytkownikom dość przyzwoitą specyfikację. Centralną rolę będą w przypadku tego urządzenia pełniły procesory Snapdragon 670 lub 710 wspierane przez 4 GB pamięci RAM i zaledwie 32 GB nierozszerzalnej, wbudowanej pamięci. Ekran IPS TFT LCD zaoferuje przekątną 5,56″, rozdzielczość 2220 x 1080 pikseli oraz proporcje 18,5:9. Za funkcje fotograficzne odpowiadać będą natomiast aparaty – główny o rozdzielczości 12,2 MP i frontowy o rozdzielczości 8 MP.  Ponadto możemy liczyć na obecność  USB-C oraz baterii o pojemności 2915 mAh ze wsparciem dla Quick Charge 4+.

fot. Rozetked

Jeśli cena urządzenia wyniesie około 2000 złotych, to może ono nieźle namieszać na rynku średniopółkowców pracujących pod kontrolą Androida. Na jego prezentację musimy poczekać do przyszłego roku, ale odnoszę wrażenie, że naprawdę będzie warto!

Źródło: Rozetked