windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Ekran Infinity-O trafi do nowego Samsunga Galaxy A8

Samsung jakiś czas temu zapowiedział, że przetestuje nowe funkcje na pokładzie średniopółkowych urządzeń jeszcze zanim trafią one do flagowców. Koreańczycy konsekwentnie dotrzymują słowa w tej kwestii. Wiele ciekawych rozwiązań zadebiutowało już na pokładzie smartfonów z rodziny Galaxy A. Nie inaczej może być i tym razem.

Niedługo powinna zadebiutować odświeżona wersja urządzenia Galaxy A8. To właśnie na jej pokładzie koncern z Korei chce sprawdzić jedną ze swoich nowości – ekran Infinity-O. Rozwiązanie to ma oferować skromne, niemal niewidoczne wycięcie w ekranie, przypominajace bardziej element znany z OnePlusa, niż klasyczny notch. Być może poprzez takie posunięcie, koncern z Korei chce wybadać to, czy owo rozwiązanie zostanie pozytywnie przyjęte przez fanów marki.

Postępowanie Samsunga wydaje się buć roztropne. Koreańczycy nie chcą stawiać wszystkiego na jedną kartę i „wrzucać” na pokład ważnego dla koncernu flagowca niesprawdzonych, nowatorskich funkcji. A czy Wam podoba się taki pomysł na przedni panel urządzenia?

Źródło: Twitter