windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Urzadzenia

Huawei P Smart 2019 będzie miłą odmianą w portfolio Chińczyków

Nie da się ukryć, że smartfony Huawei to świetne urządzenia, które oferują nam przyzwoite specyfikacje oraz rozbudowane funkcje multimedialne. Czy nie uważacie jednak, że ich wzornictwo już się trochę opatrzyło? Być może jednak wkrótce czeka nas w tej kwestii miła odmiana. Nadchodzi bowiem Huawei P Smart 2019, który wniesie do wzornictwa marki nieco powiewu świeżości.

I nie mówimy tutaj o wzornictwie „plecków” urządzenia, które to w przypadku sprzętu od Huawei, zaczyna poważnie wiać nudą. Nadchodząca nowość zaprezentuje nam odmienioną nieco filozofię projektowania przedniego panelu smartfona. Na próżno szukać tutaj szerokiego, szpetnego notcha. Element ten będzie natomiast bardzo podobny do rozwiązania, które oferuje m.in. OnePlus 6T.

W kwestii specyfikacji nie będzie na co narzekać. Urzadzenie powinno zaoferować ekran o przekątnej 6,2″. Jego sercem natomiast będzie układ Kirin 710 wspierany przez 3 GB pamięci RAM.  Na dane użytkownika natomiast przeznaczone zostaną 32/64 GB wbudowanej pamięci. Bateria ma zaoferować pojemność 3320 mAh.

Na razie zdjecia urządzenia nie wyciekły do sieci. Czekamy na nie z niecierpliwością. Jeśli Huawei nie wyceni urządzenia zbyt wysoko, to może ono być ciekawą propozycją wśród średniopółkowców.

Źródło: Gizmochina