windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Android Ciekawostki iOS Plotki/przecieki Programy

Messenger pozwoli na wspólne oglądanie filmów. Rozwój aplikacji idzie w dobrym kierunku

Messenger to przydatny komunikator, który pozwala na wygodny kontakt z najważniejszymi dla nas osobami (i nie tylko). Jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji tego typu, a jej twórcy kładą ostatnio spory nacisk na jej rozwój. Najprawdopodobniej już wkróte trafi do niego kolejna, ciekawa funkcja, która pozwoli w przyjemniejszy sposób spędzać czas online z bliskimi.

Mowa o możliwości wspólnego oglądania materiałów wideo. Nie będzie nią sterował żaden skomplikowany mechanizm. Po przesłaniu filmu w oknie czatu, wszyscy odbiorcy będą mogli nim sterować, a także sprawdzić kto w danej chwili go ogląda. Oczywiście nowa funkcja będzie powiązana z odpowiednimi powiadomieniami – na przykład informującymi o dołączeniu nowej osoby do naszego „seansu filmowego”.

Oczywiście w pierwszej kolejności funkcja zostanie sprawdzona w ramach zamkniętych testów. Następnie trafi do szerszego grona użytkowników. Oby jej wprowadzanie przebiegło bezproblemowo. Facebook bowiem notuje ostatnio spore kłopoty z wprowadzeniem do obiegu przebudowanego Messengera 4.

Źródło: TechCrunch