windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung

[AKTUALIZACJA] Samsung szykuje nam na ten rok jeszcze jedną niespodziankę!

AKTUALIZACJA U DOŁU WPISU

Końcówka tego roku jest dla fanów smartfonów od Samsunga bardzo gorącym okresem. Koncern z Korei zaprezentował nam na pokładzie urządzeń z rodziny Galaxy A kilka nowatorskich rozwiązań. Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie koniec nowości! Polski oddział Samsunga podkręca bowiem w ostatnich dniach hype wokół tajemniczej, nadchodzącej funkcji.


Nie wiadomo jeszcze czy chodzi o nową funkcję systemową, czy może jakąś ciekawą, nowatorską aplikację. Premiera ta jest bowiem objęta ścisłą tajemnicą. Miejmy więc nadzieję, że Koreańczycy nie będą kazali nam długo czekać na ujawnienie nowości. Jedyne, co w tej chwili wiadomo, to fakt iż ma to być bardzo ważna dla Samsunga premiera.

Mamy cichą nadzieję, że najbliższe godziny przyniosą nam uchylenie choć rąbka tajemnicy w kwestii tej – podobno – fenomenalnej funkcji.

Źródło: Twitter

AKTUALIZACJA

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Wszyscy wyczekiwaliśmy przełomowej funkcji dla smartfonów Samsunga bądź jakiejś nowatorskiej aplikacji. Koncern z Korei natomiast zainicjował projekt znany pod nazwą… Funkcja Dobroczynności.

Akcją objęte zostaną wybrane smartfony z rodzin Galaxy Note, Galaxy S, Galaxy A oraz Galaxy J. Z kwoty wydanej przez nas na urządzenia objęte promocją koncern z Korei przekaże 40 zł na pomoc dzieciom z Polski i z krajów rozwijajacych się. W sumie ma to być milion złotych w każdym z wymienionych przypadków. Szczegółowe informacje związane z akcją znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej.

Źródło: Samsung