windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

„Niskobudżetowy” Galaxy S10 z płaskim ekranem i niższą ceną? To możliwe!

Samsung Galaxy S10 i informacje z nim związane wzbudzają w sieci coraz więcej emocji. Najprawdopodobniej na początku przyszłego roku doczekamy się premiery trzech urządzeń z tej rodziny – obstawiam, że będa to modele Galaxy S10, Galaxy S10+ oraz wersja „Lite” nowego flagowca z Korei. Ta ostatnia może być bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich fanów marki, którzy na nowe urządzenie nie chce przeznaczać astronomicznej kwoty.

Najprawdopodobniej „niskobudżetowy” Galaxy S10 powstanie w oparciu o podobną koncepcję do tej, która przyświecała twórcom iPhone Xr. Samsung ma rzekomo postawić na płaski, bezramkowy ekran wykonany w techologii Infinity O (z sensorami umieszczonymi pod ekranem i wycięciem na samą kamerkę). Dodatkowo, czytnik linii papilarnch ma być umiejscowiony podobnie do tego z Samsunga Galaxy A7. Najprawdopodobniej urządzenie wyposażone zostanie również w podwójny, tylny aparat oraz procesor Snapdragon 845.

Cena Samsunga Galaxy S10 w najtańszej wersji ma wynieść podobno ok. 2999 złotych. NIe jest to mało, ale można spodziewać się, że modele S10 i S10+ będą o minimum tysiąc złotych droższe. Jeśli więc najtańszy S10 będzie prezentował się wizualnie i technicznie przyzwoicie, to ma szanse na dobre wyniki sprzedaży. A czy faktycznie tak będzie – przekonamy się już za kilkanaście tygodni.

Źródło: Softpedia