windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Elastyczny Samsung nie dla wszystkich? Jego cena podobno zwali z nóg!

Samsung w zeszłym tygodniu pokazał swój pierwszy koncept składanego smartfona. Wzbudził on wiele kontrowersji, ale jednocześnie wprawił w zachwyt wielu fanów marki. Nadszedł jednak czas na kubeł zimnej wody – urządzenie nie będzie tanie, a jego cena może przekroczyć pułap absurdu – sprzęt ów ma być bowiem droższy od iPhone Xs Max w najmocniejszej wersji.

Elastyczny smartfon od Samsunga ma szanse na to, by stać się urządzeniem iście rewolucyjnym. Nie dość, że koncern z Korei z pewnością do momentu oficjalnego debiutu dopracuje ten sprzęt do perfekcji, to Google chce przygotować dedykowane rozwiązania, które uczynią korzystanie z takich słuchawek bardzo praktycznym. Nowe technologie potrafią jednak sporo kosztować. Przewiduje się, że cena za nowość Samunga może osiągnąć aż 1770 USD. Jeśli do tej kwoty dodamy odpowiednie podatki i opłaty, to w naszym kraju cena urządzenia może dobić nawet do 9000 złotych. To już całkiem spora kwota, prawda?

Planuje się, że fabryki rocznie opuści milion egzemplarzy pierwszego, składanego urządzenia od Samsunga. Nie wiadomo więc jeszcze, czy Koreańczycy planują sprzedawać je globalnie. Być może na początku zdecydują się na wybadanie, czy rynek jest gotowy na tego typu urządzenia. Aby się tego dowiedzieć musimy się uzbroić w jeszcze sporą dozę cierpliwości.

Źródło: Independent