windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Urzadzenia

Q9 to średniak na jakiego czekają fani LG!

LG nie radzi sobie ostatnio najlepiej na rynku urządzeń mobilnych. Co prawda produkty koreańskiego koncernu to naprawdę przyzwoite smartfony, jednak nie cieszą się one popularnością i rzadko mozna spotkać na ulicy kogoś używającego takiego sprzętu. Oczekiwań nie spełniają zarówno LG G7 ThinQ, jak i V40 ThinQ. Czy sytuację odmieni model Q9?

Nowość ma być naprawde mocnym średniopółkowcem. I według wstępnych doniesień smartfon ten będzie o wiele dojrzalszym produktem, niż jego poprzednicy. W tej chwili wiadomo już, że potencjalnym nabywcom zaoferuje 6,1-calowy wyświetlacz FullHD+ z notchem. Centralną rolę w jego przypadku pełnił będzie procesor Snapdragon 660 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Ponadto możemy liczyć na obecność 32 lub 64 GB wbudowanej pamięci na nasze dane, baterii o pojemności 3550 mAh oraz czytnika linii papilarnych.

Nie wiadomo jeszcze jakie rozwiązania fotograficzne zaoferuje nowość i kiedy trafi do sprzedaży. Jeśli LG pójdzie po rozum do głowy i zaoferuje ową nowość w przystępnej cenie, to możemy mieć do czynienia z hitem – takiego smartfona chętnie kupiłoby wiele osób poszukujących solidnego średniopółkowca. Czy LG sprosta trudnemu zadaniu odpowiedniego wypromowania takiego sprzętu? Dowiemy się już wkrótce!

*na zdjęciu tytułowym LG Q8

Źródło: Pocketnow