windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Samsung Urzadzenia

[AKTUALIZACJA] Samsungi Galaxy S8 i Galaxy Note 8 bez One UI? To możliwy scenariusz!

AKTUALIZACJA U DOŁU WPISU

One UI to nadchodzący wielkimi krokami nowy interfejs użytkownika od Samsunga, którego zadaniem będzie zastąpienie nakładki Experience i uczynienie korzystania ze smartfona jeszcze wygodniejszym. Może się jednak okazać, że z nowości nie skorzystają użytkownicy ciągle świetnych słuchawek Galaxy S8 i Galaxy Note 8.

Samsung podczas swojej konferencji zapowiedział, że One UI na początku przyszłego roku powinien trafić na pokład urządzeń z rodzin Galaxy S9 i Galaxy Note 9. Beta testy nakładki w ich przypadku mają wystartować jeszcze w tym miesiącu. Dziwi natomiast fakt, iż Samsung nie wspomniał ani słowem o stosownej aktualizacji dla ubiegłorocznych flagowców. Być może więc nie otrzymają one dostępu do One UI.

Miejmy nadzieję, że to tylko ponury żart i że koncern z Korei zdecyduje się na udostępnienie nowego interfejsu i tym słuchawkom. Są to bardzo popularne urządzenia i nie udostępnienie w ich przypadku nowości może być wizerunkową wpadką Samsunga. Oby Koreańczycy o tym nie zapomnieli.

Źródło: Tom’s Guide

AKTUALIZACJA:

Najnowsze wieści, do których dotarł serwis GSMArena wskazują na to, że Samsung może przygotować One UI także dla ubiegłorocznych flagowców. Trzeba jednak spodziewać się tego, że interfejs w ich przypadku zostanie wdrożony dużo później, niż w odniesieniu do flagowców z 2018 roku. Informacja pochodzi rzekomo od pracownika Samsunga.

Źródło: GSMArena