windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Android Go jeszcze nie w odwrocie? Samsung Galaxy J4 Core wkrótce trafi na rynek!

Samsung uparcie dąży do tego, by niepodzielnie królować na rynku smartfonów pracujących pod kontrolą Androida. Koreańczycy co prawda czują już na plecach oddech Chińczyków z Huawei, ale nie zamierzają składać broni. Jedną z ich nowych propozycji ma być model Galaxy J4 Core pracujący pod kontrolą Androida Go.

Zapowiada się nam ciekawe urządzenie na najniższej półce cenowej. Samsung Galaxy J4 Core zaoferuje bowiem ekran o przekątnej 6″ (18:9), pracujący w rozdzielczości HD. Na jego pokładzie możemy również liczyć na obecność procesora Snapdragon 430 wspieranego przez 1 GB pamięci RAM. Do wideorozmów i selfie posłuży kamerka o rozdzielczości 5 MP. Główny aparat natomiast charakteryzowała będzie rozdzielczość 8 MP. Bateria natomiast ma zaoferować pojemność 3300 mAh.

Kluczową kwestią jeśli chodzi o to urządzenie będzie natomiast cena. Jeśli Samsung nie przekroczy z nią pułapu 400-450 zł to urządzenie może namieszać na rynku tanich smartfonów. W innym wypadku natomiast może spotkać się ze znikomym zainteresowaniem ze strony użytkowników.

Źródło: GSMArena