windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Honor Huawei Urzadzenia

Wybrane smartfony Huawei i Honora z harmonogramem aktualizacji do Androida Pie!

Chyba każdy właściciel smartfona reaguje z entuzjazmem na wieści dotyczące aktualizacji jego urządzenia do najnowszej wersji Androida, prawda? Mamy więc dobre wieści dla właścicieli niektórych modeli Huawei i Honora. Opublikowano właśnie harmonogram związany z nadchodzącą aktualizacją niektórych urządzeń tych marek do Androida 9.0 Pie.

Według informacji udostępnionych przez serwis Phone Arena, proces aktualizacji ma wystartować już 10 października i objąć następujące urządzenia:

  • Huawei P20 / P20 Pro
  • Huawei Mate RS / Mate 10 Porsche Design
  • Huawei Mate 10 / Mate 10 Pro
  • Honor 10
  • Honor View 10
  • Honor Play

Aktualizacja oczywiście będzie udostępniana falami, więc jest całkiem możliwe, że nie wszyscy od razu otrzymają stosowne powiadomienie na swoim smartfonie. Można się jednak spodziewać, że wszystkie wyżej wymienione słuchawki otrzymają Androida Pie jeszcze w ciągu nadchodzącego miesiąca. Wraz z nową wersją systemu udostępniona im zostanie nakładka EMUI w wersji 9.0.

Cieszy fakt, że Huawei chce przeprowadzić proces aktualizacji tak sprawnie. Nie wiadomo jeszcze kiedy nowej wersji systemu doczekają się użytkownicy smartfonów Huawei z Lite w nazwie. Gdy tylko pojawią się wieści z tym związane – na pewno Was poinformujemy.

Źródło: Phone Arena