windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Microsoft Windows 10

Windows 10 z nowym menu ustawień dźwięku. Czy użytkownicy je polubią?

Windows 10 jako system próbuje zerwać z wieloma naszymi przyzwyczajeniami i często oferuje nam zupełnie nowe rozwiązania jeśli chodzi o obsługę naszych urządzeń – także te wizualne. W najbliższym czasie użytkownicy „dziesiątki” mogą spodziewać się poważnej rewolucji w kwestii zarządzania ustawieniami dźwięku.

źródło: windowslatest.com

Mowa o całkowicie odmienionym panelu sterowania ustawieniami dźwięku. Muszę przyznać, że sam jestem bardzo przyzwyczajony do rozwiązań znanych z Windowsa 7 i 8 i nijak nie mogę przywyknąć do panelu sterowania dźwiękiem serwowanego przez Microsoft w przypadku „dziesiątki”. Tymczasem kolejna, spora aktualizacja systemu z Redmond przyniesie nam w tej kwestii rewolucję w postaci pełnoekranowego panelu ustawień. Microsoft umieścił go już w jednej z testowych kompilacji Windowsa 10 i spotkał się z dość poważnym hejtem ze strony testerów.

Miejmy nadzieję, że koncern z Redmond wsłucha się w głosy użytkowników i nie zdecyduje się na to, by za kilka miesięcy zaoferować nam rewolucję w tak negatywnej postaci. W końcu dobry system operacyjny powinien ułatwiać użytkownikom pracę, a nie ją utrudniać, prawda?

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o