windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Składany smartfon Samsunga to Galaxy Flex? Są ku temu mocne przesłanki!

Wśród czołowych producentów smartfonów trwa wyścig. Każdy z nich chce zaprezentować swojego składanego smartfona jako pierwszy. Najpoważniejszymi rywalami są tu oczywiście Huawei i Samsung. Koncern z Korei poczynił właśnie kolejne patenty mające na celu przybliżenie go do finiszu tego starcia. Mogą nam one sugerować nazwę nadchodzącej, składanej słuchawki z rodziny Galaxy!

Patenty zostały złożone w odniesieniu do nazw autorskich ekranów Samsunga. Jeden z nich ma nosić nazwę Infinity Flex. Możemy więc domyślać się, że chodzi o ów rewolucyjny, składany ekran, który ma stanowić bazę dla nowych, innowacyjnych urządzeń z rodziny Galaxy. Jest też całkiem prawdopodobne, że pierwszy, składany smartfon Samsunga będzię nosił nazwę Galaxy Flex. Ktoś już kiedyś zastosował taki zabieg. Pamiętacie? Mowa oczywiście o LG, którego smartfony Flex oferowały nam zakrzywione wyświetlacze.

Pierwszy, składany smartfon został już zaprezentowany przez mało znaną, chińską firmę Royole. Jest to jednak niezbyt liczący się na rynku gracz i główna rywalizacja to nadal kwestia tego, który z gigantów – Huawei czy Samsung – zaprezentuje podobne urządzenie i właduje miliony w jego kampanię marketingową. Podejrzewam, że sprzęt taki ujrzymy oficjalnie już na początku przyszłego roku.

Źródło: MSPU