windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Urzadzenia

Pocophone F1 z aktualizacją nakładki MIUI

Pocophone F1 to piekielnie mocny smartfon dedykowany m.in. graczom. Za jego produkcję odpowiada Xiaomi, które specjalnie na potrzeby tego urządzenia utrworzyło nową markę. W sieci została udostępniona właśnie informacja wskazująca na to, że sprzęt ów doczekał się właśnie aktualizacji nakładki systemowej – MIUI.

Jeszcze kilka dni temu sieć obiegła informacja wskazująca na to, że Xiaomi zamierza wspierać Pocophone F1 stosunkowo długo, oferując w jego przypadku aktualizację do Androida P oraz następnie – Q. Teraz natomiast, na pokład urządzenia trafia nowa wersja doskonale nam znanej nakładki systemowej  – MIUI. Sama aktualizacja waży 592 MB i wprowadza kilka istotnych nowości. Mowa m.in. o pełnoekranowych gestach czy przeprojektowanych panelach wielozadaniowości oraz powiadomień. Xuiaomi stawia więc na wygodę obsługi swojego urządzenia.

Aktualizacja MIUI oczuwiście udostępniana bedzie stopniowo dla poszczególnych regionów. Myślę więc, że w każdej chwili powinna być dostępna i w naszym kraju. Jeśli jesteście posiadaczami Pocophone F1, to koniecznie dajcie nam znać czy otrzymaliście już aktualizację i jak wpływa ona na wygodę korzystania z Waszych urządzeń!

Źródło: GSMArena