windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S10 na ciekawym renderze. Prezentuje się obłędnie!

W obliczu ostatnich premier w świecie smartfonów wielu z nas wyczekuje debiutu Samsunga Galaxy S10. Szczególnie, że w sieci nakręca się wokół niego atmosferę informacjami o innowacyjnych nowościach, które rzekomo mają trafić na jego pokład. Dziś zaprezentowano pierwszy render mogący przedstawiać nadchodzącego wielkimi krokami flagowca z Korei.

Jego autorem jest Ben Geskin, zajmujący się tworzeniem wizualizacji nadchodzących urządzeń. Trzeba przyznać, że takiego Samsunga Galaxy S10 z pewnością spodziewają się fani marki. Na renderze możemy ujrzeć bezramkowe urządzenie nie oferujące szpetnego notcha, a jedynie widoczny u góry przedniego panelu obiektyw aparatu. Wszelkie sensory smartfona najprawdopodobniej umieszczone zostaną zgodnie z zapowiedziami – pod szkłem wyświetlacza.

Trzeba przyznać, że front urządzenia według konepcji Geskina prezentuje się obłędnie, prawda? Oczywiście musimy do tej wizualizacji podchodzić z ogromnym dystansem, ale myślę że taki Galaxy S10 z pewnością urzekłby fanów na całym świecie. A jak Wam się podoba?

Źródło: Twitter