windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Urzadzenia

Smartfony LG wkrótce bez notcha? Koncern ma na to pomysł!

LG nie może ostatnio odnaleźć się na rynku smartfonów. Co prawda koncern pokazał ostatnio naprawdę świetne flagowce – modele G7 ThinQ i V40 ThinQ, ale tak naprawdę rzadko można zobaczyć na ulicy kogoś korzystającego z tych urządzeń. Dział urządzeń mobilnych natomiast nadal przynosi Koreańczykom straty. Ci jednak mają nadal ambitne plany na rynku smartfonów i właśnie opracowują nowe wzornictwo urządzeń, które ucieszy wszystkich przeciwników niesławnego notcha.

Jak widać na załączonych grafikach, przedni panel urządzenia, które może przedstawiać projekt, jest pozbawiony notcha. To świetna wiadomość dla wszystkich przeciwników owego rozwiązania. Wzornictwo „plecków” natomiast, przywodzi na myśl układ aparatów znany z flagowca Huawei – modelu Mate 20 Pro. Projekt przewiduje podobno obecność złącza słuchawkowego i brak udziwnień w postaci chociażby sliderów przedniej kamerki.

Czy taki będzie LG G8? To całkiem możliwe. W czy w dobie rozmaitych „udziwnień” stosowanych przez producentów taki klasyczny smartfon znajdzie uznanie w oczach użytkowników – tego z pewnością dowiemy się gdy nowy sprzęt od LG trafi na półki sklepowe.

Źródło: GizChina