windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S10 wróci do korzeni? To całkiem możliwe!

Pamiętacie jeszcze starsze smartfony Samsunga z rodziny Galaxy S? Wiele spośród nich to do dziś świetne urządzenia. Do momentu debiutu rynkowego modelu S8, oferowane były w wersjach „klasycznej” i Edge (S6 i S7). Być może koncern z Korei powróci do tej zasady.

Bloomberg donosi, że jedna z wersji smartfona Samsung Galaxy S10 (który to powinien zadebiutować na początku przyszłego roku) będzie oferowała wyświetlacz bez zagiętych krawędzi. Powinna więc przypaść do gustu tradycjonalistom, którzy nie akceptują wzornictwa dwóch ostatnich generacji flagowca.

Galaxy S10 ma zostać wyposażony w wiele nowatorskich funkcji. Z pewnością zaoferuje 3-4 obiektywy aparatu. Mówi się również o tym, że Samsung pod kątem jego premiery przygotowuje nowatorski czytnik linii papilarnych mogący skanować je w dowolnym punkcie ekranu czy grafenowe baterie o zwiększonej żywotności i szybkim czasie ładowania.

Nie wiadomo jeszcze natomiast, czy Samsung Galaxy S10 zaoferuje złącze słuchawkowe. Zdania w tej kwestii są bardzo podzielone. Miejmy nadzieje, że koncern z Korei w tej kwestii podejmie mądrą decyzję, która nie zrazi do nowego flagowca użytkowników.

Oficjalnie Samsunga Galaxy S10 poznamy w pierwszym kwartale 2019 roku. Konkurencja wysoko postawiła poprzeczkę, więc Koreańczycy muszą mocno się starać by sprostać wyzwaniu. Podejrzewam jednak, że o to akurat możemy być spokojni.

Źródło: Bloomberg