windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi rozbija bank modelem Mi Mix 3!

Ostatnie premiery flagowych smartfonów pokazują nam, że rywalizacja między koncernami Samsung i Huawei nabiera nowego rozpędu. Najwyraźniej chce się jednak włączyć do niej także koncern Xiaomi, który zaprezentował topowe urządzenie o potężnej specyfikacji. Mowa o modelu Mi Mix 3.

Nowość z Chin może być jednym z najwydajniejszych smartfonów dostępnych obecnie na rynku. Wszystko dzięki wybornej specyfikacji:

Ekran 6.39″, rozdzielczość 2340 x 1080 pikseli, AMOLED
Procesor Snapdragon 845
Pamięć 6-10 GB RAM, 128-256 GB przestrzeni dyskowej,
 Aparaty przód 24 MP + 2 MP
Aparaty tył 12 MP + 12 MP
System Android Oreo
Bateria 3200 mAh

Wizualnie smartfon nie prezentuje się nadzwyczajnie. Poza sliderem przednich kamerek (ciekawe jak bardzo awaryjny będzie to mechanizm), słuchawka jest po prostu kolejnym klonem iPhone od chińskiego producenta i raczej pod tym względem nie wyróżni się niczym na tle konkurencji. Kolory w jakich dostępny będzie Mi Mix 3 to Onyx Black, Jade Green i Sapphire Blue.

Nie wróżę temu urządzeniu jakiegoś potężnego, rynkowego sukcesu. Może i będzie się sprzedawało dość dobrze – ze względu na dobry stosunek ceny do jakości. Polotu jednak Mi Mix 3 nie ma za grosz i podejrzewam, że za kilka lat już nikt nie będzie o tym smartfonie pamiętał.

Źródło: Android Autorithy