windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A8s zainspiruje rynek nowościami?

W ostatnich dniach mnóstwo słychać o nowościach, jakie na pokładzie swoich smartfonów chce w najbliższej przyszłości zaserwować nam Samsung. Pojawiły się już informacje o nowoczesnych bateriach nowej generacji. O przednich kamerkach ukrytych w ekranie czy funkcjonalnych skanerach linii papilarnych. Być może urządzenie oferujące którąś z tych nowości zaprezentowane zostanie już w styczniu!

Według oficjalnej zapowiedzi związanej ze smartfonem Galaxy A8s, urządzenie to ma zaoferować potencjalnym nabywcom funkcje, których nie zaoferowało do tej pory żadne inne urządzenie mobilne. To dość tajemnicza informacja, jednak może wskazywać na zastosowanie którejś z zapowiadanych przez Samsunga, nowych, autorskich technologii. Poza tym możemy się spodziewać, że smartfon ten pracował będzie w oparciu o procesor Snapdragon 710.

Urządzenie najprawdopodobniej zostanie zaprezentowane już w styczniu. Do tego czasu z pewnością w skutek mniej, lub bardziej kontrolowanych przecieków poznamy jego pełną specyfikację oraz owe „niesamowite” funkcje. Oby nastąpiło to jak najszybciej.

Źródło: Phone Arena