windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Microsoft Notebooki Samsung Urzadzenia Windows 10

Samsung Notebook Flash – wyraź siebie na wiele sposobów!

Jako pecetowiec niezbyt przychylnym okiem spoglądam na rozmaitej maści laptopy. Urządzenie naprawdę musi przekonać mnie do siebie czymś więcej niż specyfikacją, by przykuć na dłużej moją uwagę. Taki jest właśnie Samsung Notebook Flash, który prezentuje się naprawdę elegancko i po prostu może się podobać!

https://www.youtube.com/watch?v=3R75cyp9dMs

Prezentowany laptop prezentuje się do bólu klasycznie, ale jednocześnie jest po prostu ładny. W jego przypadku nie ma miejsca na „odpustowe” akcenty stylistyczne. Zdecydowanie widać, że urządzenie dedykowane będzie wymagającej klienteli. Nie została jeszcze przedstawiona pełna specyfikacja nowości od Samsunga. Wiadomo jednak, że zaoferuje on potencjalnym nabywcom m.in. ekran o przekątnej 13,3″ i rozdzielczości Full HD, dostęp do dwóch pełnowymiarowych portów USB, jednego USB-C, złącza audio czy slotu na karty microSD.

Samsung Notebook Flash ma być dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – Linen White, Twill Charcoal i Soft Coral. Na tą chwilę wiadomo, że nowość dostępna będzie na rynku koreańskim. Podejrzewam jednak, że Samsung pokusi się także o sprzedaż urządzenia poza Azją. Czy trafi do Polski? Tego dowiemy się już wkrótce.

Źrodło: SamMobile