windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Urzadzenia

Pixele od Google z pierwszym, poważnym problemem

Smartfony Pixel od Google to najwyższa półka w kwestii funkcjonalności i jakości wykonania. Nic więc dziwnego, że zyskały uznanie w oczach wielu użytkowników. Dość niespodziewanie jednak niektórzy z nich raportują problemy ze swoimi urządzeniami.

Dokładniej chodzi o zdjęcia znikające z urządzeń Pixel 3 i Pixel 3 XL. Użytkownicy zgłaszają koncernowi z Mountain View, że zdjecia wyświetlane w aplikacji aparatu nie są osiągalne po przejściu do aplikacji Zdjęcia Google. Przytaczają też fakt iż po powrocie z Google’owskiej galerii do aplikacji aparatu znikają miniaturki wykonanych zdjęć. Wygląda to na poważną usterkę wspomnianej aplikacji aparatu dostępnej na pokładzie smartfonów Pixel.

Temat został już poruszony na Reddicie oraz na Twitterze. Nie spotkał się jednak jeszcze z odpowiedzią ze strony koncernu Google. Z pewnością w celu jego rozwiązania konieczne będzie przygotowanie odpowiedniej aktualizacji oprogramowania. Miejmy nadzieję, że Google upora się z jej wdrożeniem dość szybko, gdyż brak reakcji w takiej sytuacji może przełożyć się na ogromne fiasko wizerunkowe smartfonów z Mountain View.

Źródło: Business Insider