windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Urzadzenia

Kolejne smartfony LG z Androidem Oreo. Sprawdź czy Twój się załapie!

LG przyzwyczaiło nas do tego, że rzadko aktualizuje tańsze smartfony do nowszej wersji Androida. Sam spotkałem się z tym problemem w przypadku LG X Power pierwszej generacji, którego użytkowałem do niedawna. Dziś jednak mamy dla Was dobre wieści – kilka niedrogich słuchawek z Korei doczeka się w końcu aktualizacji do Androida Oreo!

Mowa o modelach LG G5 (tu aktualizacja była zapowiadana i mogła już wystartować całkiem niedawno), K8, K10 i X Power 2. Urządzenia te powinny w najbliższym czasie otrzymać powiadomienie o dostępności nowej wersji Androida. Lepiej późno, niż wcale, prawda? Oczywiście w pierwszej kolejności aktualizację otrzymają tzw. urządzenia „niebrandowane”, a dopiero później te, które zostały zakupione u operatorów komórkowych.

Cieszy fakt, że LG w końcu zabrało się za aktualizację tańszych smartfonów. Modele K8, K10 i X Power 2 są w naszym kraju dość popularne. To dobry prognostyk na przyszłość. Może doczekamy czasów w których fragmentacja Androida choć troszkę się zmniejszy? Wielu z nas bardzo wyczekuje takiej zmiany.

Źródło: androidworld.it