windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi wyprzedzi konkurencję i zaprezentuje ultra-wydajnego smartfona?

Zadziwia mnie to, w jaki sposób producenci często prześcigają się w wyścigu na specyfikacje smartfonów. Wiele spośród urządzeń biorących udział w owych szaleńczych zmaganiach często oferuje nam podzespoły, których potencjał ciężko nam na co dzień wykorzystać. Podobnie może być z urządzeniem Xiaomi Mi Mix 3, które będzie pierwszym smartfonem oferującym użytkownikom aż 10 GB pamięci RAM.

Całkiem niedawno prezentowaliśmy Wam wieści od Oppo wskazujące na to, że nowa wersja smartfona Find X wygra wyścig o fotel lidera w kwestii ilości pamięci RAM „upchniętej” na pokładzie smartfona. Najnowsze informacje wskazują jednak na to, iż w owej kwestii ubiegnie Oppo popularny koncern Xiaomi, który już za kilka dni zaprezentuje model Mi Mix 3, oferujący użytkownikom dostęp do aż 10 GB pamięci RAM oraz łączności 5G.

Szczegółową specyfikację, jak i wygląd nowości (który zapewne jak to ma miejsce w przypadku większości smartfonów od Xiaomi – nie zaskoczy nas oryginalnością) poznamy zapewne w ciągu kilku nadchodzących dni. Data premiery tego urządzenia została natomiast wyznaczona na przyszły czwartek – 25 października.

A jak Wy zapatrujecie się na ów wyścig na specyfikacje smartfonów?

Źródło: Xiaomi