windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android iOS Programy Windows 10

Poniosły Cię emocje? Messenger pozwoli na wycofanie wysłanej wiadomości!

Facebook to bardzo popularny, ale jednocześnie dość kontrowersyjny serwis społecznościowy (m.in. ze względu na rozmaite wpadki związane z ochroną naszych prywatnych danych). Co jakiś czas jednak twórcy wprowadzają do jego aplikacji klienckiej i powiązanych z nią usług nowe, ciekawe funkcje. Nie inaczej będzie i tym razem.

Pamiętacie jak kilka dni wspominałem Wam o nadchodzącej funkcji tworzenia zdjęć 3D w aplikacji Facebooka? Tym razem nowość trafi w ręce użytkowników Messengera. Jak informują zagraniczne źródła, wraz z odświeżonym i uporządkowanym interfejsem, do Messengera trafi funkcja odpowiadająca za możliwość wycofania nieopatrznie lub pochopnie wysłanej do kogoś wiadomości. Spodziewać się można, że wycofanie będzie możliwe przed upływem 7 minut od momentu wysłania wiadomości – jak ma to miejsce w innym komunikatorze Facebooka – WhatsApp.

Nie wiadomo jeszcze kiedy wspomniana funkcja trafi do Messengera. Z pewnością jednak zostanie bardzo ciepło przyjęta przez jego użytkowników. A czy Wam zdarzyło się wysłać nieopatrznie wiadomość i denerwować sie tym, że nie mogliscie jej „zawrócić”? A może macie jakieś zabawne historie z tym związane?

Źródło: Android Police