windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Plotki/przecieki Windows 10 Xbox

Reign of Terror – kolejna część słynnego Diablo już w drodze?

Diablo to legendarna już seria gier, przy której wielu z nas zawaliło niejedną nockę.  Premiera trzeciej odsłony sagi miała miejsce już dobrych kilka lat temu. Z tego powodu wielu z nas oczekuje z niecierpliwością kontynuacji tej gry. Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje mogące wskazywać na to, że jej premiera zbliża się wielkimi krokami.

Regin of Terror – to hasło nie schodzi ostatnimi czasy z ust fanów Diablo. Całkiem niedawno bowiem w sprzedaży pojawiły się koszulki z motywem Diablo i takim podpisem. Wstępnie założono, że mowa o nowym dodatki do trzeciej części serii. Blizzard jednak szybko zdementował te informacje. Fani snują więc nowe domysły:

  • możliwe, że Regin of Terror to podtytuł czwartej części serii,
  • jakiś czas temu mówiło się, że Blizzard może wyprodukować grę MMORPG osadzoną w uniwersum Sanktuarim, znanym z klasycznych odsłon Diablo,
  • istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo że chodzi o serial, którego produkcją ma zająć się Netflix,
  • możliwe że odświeżenia wizualnego doczeka się druga odsłona Diablo (przez wielu uważana za najlepszą).

Niestety póki co nie udostępniono żadnych, oficjalnych wieści związanych z nadchodzącymi nowościami spod znaku Blizzarda. Niemniej jednak podczas tegorocznego BlizzConu ma się odbyć specjalny panel poświęcony Diablo. Być może wtedy ujawnione zostaną jakieś pierwsze, konkretne informacje związane z Regin of Terror.

Źródło: gram.pl