windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy X będzie tabletem i smartfonem jednocześnie?

Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się wieści dotyczące składanych smartfonów. W zasadzie trwa już taki cichy wyścig pomiedzy producentami – każdy z nich chce zaprezentować swojego składanego smartfona przed innymi. Problem w tym, że techonogia związana z giętkimi ekranami nie jest jeszcze w 100% dopracowana, co widzieliśmy ostatnio na prezentacji Lenovo. Nie przeszkadza to jednak koncernom w snuciu planów odnośnie takich urządzeń.

fot. letsgodigital.com

Jednym z głównych „zawodników” w tym wyscigu jest lider rynku, czyli koncern Samsung. Niejednokrotnie w sieci pojawiały się już pogłoski związane z giętkim smartfonem z Korei, czyli modelem Galaxy X. W trakcie ubiegłotygodniowej konferencji szef Samsunga – Dj Koh. Zdradził on, że składany smartfon z Korei nie będzie tylko ciekawostką, a pełnowartościowym urządzeniem, które wypracować ma sobie stałą pozycję na rynku. Koncern Samsung określił swój nadchodzący produkt jako tablet, który będzie można złożyć i nosić w kieszeni.

Brzmi ciekawie, prawda? Wstępna prezentacja składanego urządzenia od Samsunga planowana jest jeszcze na ten rok. Z pewnością jednak nie będzie to jego wersja produkcyjna. Ta spodziewana jest dopiero najwcześniej w przyszłym roku. Mam nadzieję, że Koreańczycy pozytywnie nas zaskoczą i zaprezentują sprzęt, który zdobędzie serca użytkowników na całym świecie.

Źródło: cnet.com